Board of Visitors

Mr. Bill Fowler
Chair
Arkadelphia, Arkansas
Term Expires: July 2027

Mr. Rick McClure
Vice Chair
Malvern, Arkansas
Term Expires: July 2024

Mr. Rodney Allen
Secretary
Malvern, AR
Term Expires: July 2022

Mr. Mark Roberts
Malvern, Arkansas
Term Expires: July 2025

Mrs. Diana Reggans
Malvern, Arkansas
Term Expires: July 2026

Judge John Cole
Sheridan, Arkansas
Term Expires: July 2021

Mrs. Artie Gragg
Malvern, Arkansas
Term Expires: July 2023

 

Click here to view the ASUTR Board of Visitors Bylaws

Click here to view the Board of Visitors Meeting Dates for 2018

Click here to view the Board of Visitors Meeting Dates for 2019

Click here to view the Board of Visitors Meeting Dates for 2020

Click here to view the Board of Visitors Meeting Dates for 2021

Click here to view the Board Minutes

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28